Міністрам варто частіше спілкуватися зі ЗМІ, переконаний голова уряду Микола Азаров. Він порадив своім колегам знаходити час для журналістів, регулярно планувати зустрічі з ними та прес-конференції. На критику прем'єр наказав реагувати миттєво і частіше розповідати медійникам про позитивні перетворення.

До порад глави уряду відразу ж прислухався один із наймолодших членів Кабміну - новопризначений міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Екс-голова Податкової служби, а сьогодні головний міліціонер країни стверджує, що поки що лише вникає у справи очоленого відомства. Кадрових змін, запевняє Захарченко, ще не планує. Каже, перш ніж ухвалювати рішення, спершу вИвчить досягнення кожного.

Віталій Захарченко, Міністр внутрішніх справ: "Не в тому напрямку людина мислить, якщо людина не до кінця розуміє завдання, які перед нею ставлять, для того, щоб був забезпечений громадський порядок, громадська безпека в державі, для того, щоб була захищена власність людини, то такі люди, мабуть, підуть на інші напрямки роботи, ті, хто розуміють, будуть працювати й надалі".

Теги: сокращение власть телеканал ubr новости мвс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1140