Петро Порошенко став міністром економічного розвитку і торгівлі. Цього разу офіційно. Президент підписав відповідний указ. Його оприлюднено на сайті глави держави. Іще місяць тому лідер більшості у Раді Єфремов заявив: Порошенка призначили на цю посаду. Але указу Президента тоді не з'явилося. Згодом сам Янукович підтвердив: хоче бачити відомого бізнесмена та голову Ради НБУ в кріслі керівника відомства та мав з ним розмову. Чекає лише на відповідне подання від Кабміну. Але ЗМІ повідомили: сам Порошенко не погоджується, бо хоче вищу посаду - віце-прем'єра. Тепер Порошенко приступає до виконання обов'язків міністра.

Петро Порошенко, Міністр економічного розвитку і торгівлі: "Для мене принциповими критеріями для цього є бажання серйозно зрушити ситуацію з економічною політикою. Нам потрібно суспільству, бізнесу продемонструвати абсолютно серйозні кроки спрямовані на покращення умов ведення бізнесу в Україні".

Геннадій Москаль, народний депутат України: "Я тільки недавно був у Вінниці, він там мав стовідсотково пройти в український парламент і ще привести за собою по 3-4 округах своїх соратників. Для чого йти, коли в Україні немає економіки".

Теги: порошенко власть министр
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2407