Окрім декриміналізації економічних злочинів, опозиція вимагає ще й терміново скасувати 365-ту статтю, за якою нещодавно засудили Юлію Тимошенко. Якщо цього не станеться, погрожують ініціювати розпуск парламенту. У провладній більшості такі спроби тиску вважають не серйозними.

Президентський закон про гуманізацію економічних злочинів потрібно розглянути терміново та за прискореною процедурою. Проголосувати у вівторок після обіду. А вже в середу - на підпис до президента. Такий сценарій пропонує опозиція.

"Якщо наші вимоги не будуть прийняті Верховною радою та більшістю, то наша фракція прийняла рішення внести на розгляд постанову про розпуск Верховної ради 6 скликання. Така Верховна рада сьогодні Україні не потрібна", - попередтв колег народний депутат України від БЮТ Андрій Кожем'якін.

Утім, за словами "регіоналів", БЮТ має дбати не про розпуск парламенту, а про внесення поправок до президентського закону про скасування 365 статті Кримінального кодексу. Нагадаємо, саме за нею минулого тижня Юлію Тимошенко засудили до семи років ув'язнення.

"Я считаю, что между серьезными людьми так вопрос не решается. И так дискуссия не ведется. Либо к нам обращаются с конкретными предложениями, понятными нам, и тогда мы даем ответ. Либо мы говорим, что таких предложений нет. И мы тогда принимает тот законопроект, который подал президент", - заявив голова фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов.

Найімовірніше не досягнуть компромісу й у вівторок. Як заявив голова парламенту Володимир Литвин, поки що немає 226 голосів для того, щоб внести будь-яку із запропонованих опозицією змін до президентського закону про декриміналізацію. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr декриминализация статья тимошенко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 490