Юлію Тимошенко виключили з політичних змагань. Експерти серйозно засумнівалися щодо можливості її участі в парламентських виборах. Хоча Європарламент у резолюції, яку вчора ухвалив по Україні, поставив чітку вимогу - допустити лідерку БЮТ до виборчого процесу. Тим часом опозиційні сили стають все більш роздробленими через власні амбіції. За такого сценарію влада особливої конкуренції на перегонах 2012 року не відчує.

Вирок Юлії Тимошенко, лише посилив боротьбу за її електорат. Така ситуація на руку провладним силам. Адже внутрішні конфлікти та неефективні дії опозиції знижують її рейтинг. Нівелюючи тим самим реальну можливість опонувати чинному уряду.

"Опозиція буде демонструвати собі софт-опозиційність. Звичайно будуть гасла, будуть якісь заклики, буде критика лунати до влади, але не більше. Не буде конструктивної опозиції", - вважає політолог Костянтин Бондаренко.

Таку думку підтверджують і соціологічні дослідження. Хоча люди визнають необхідність існування опозиції, ставлення до її вчинків досить критичне. 42% респондентів взагалі вважають, що вона не дієва. Приблизно стільки ж говорять протилежне.

"То есть, здесь существует достаточно критичное отношение к тому, как оппозиция влияет на ситуацию в стране", - погоджується соціолог Євген Копатько.

Тим часом єврочиновники надіслали резолюцію, в якій вимагають гарантування участі лідерки БЮТ у парламентських виборах. Інакше Україна ризикує втрати угоду про асоціацію. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: выборы тимошенко оппозиция ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 645