Підвищення виплат інвалідам війни - це важливий крок у поліпшенні соціального захисту цієї категорії громадян. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час зустрічі з представниками Української Спілки ветеранів Афганістану, повідомляє прес-служба відомства.

Читайте також: Ветераны: Минсоцполитики нас не слышало и не слышит

Віце-прем'єр зазначив, що у порівнянні з груднем минулого року середній розмір виплат інвалідам війни зріс на 31,3% і склав 2 927 гривень у лютому 2012 року (у грудні 2011 року середній розмір таких виплат становив 2 229 гривень).

"Це найбільш значне підвищення виплат за часи незалежності України для інвалідів та ветеранів війни, у тому числі і учасників бойових дій. В цілому виплати інвалідам та ветеранам війни будуть підвищуватися протягом цього року чотири рази", - зазначив Сергій Тігіпко.

Читайте також: Кабмін зможе знижувати або взагалі не проводити соцвиплат

Так, за словами урядовця, середній розмір пенсій інвалідів, прирівняних до інвалідів Великої Вітчизняної війни, в 2012 році зріс з 2 232 до 3 095 гривень. При цьому пенсії інвалідів першої групи збільшились з 2 424 до 3 180, другої - з 2 445 до 3 568, третьої - з 1 937 до 2 515 грн.

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що потрібно розглянути можливість збільшення виплат сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій. Важливою проблемою, яку необхідно вирішити найближчим часом, урядовець також назвав забезпечення інвалідів житлом.

Читайте також: "Покращення" продолжается: обещанного три года ждут

Теги: тигипко ветераны афганцы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 807