12 березня поточного року під час відвідування лікарями у житловому приміщенні Качанівської виправної колонії Ю.Тимошенко не надала згоди на проведення медичного огляду, зокрема вимірювання температури тіла та артеріального тиску. Про це повідомили у прес-службі ДПтС. Також вона категорично відмовилася від запропонованої німецькими та українськими лікарями програми подальшого консервативного і реабілітаційного лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні за кордоном, а саме в Центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте (м. Берлін). Про це йдеться у відповідному акті відмови, складеному лікарями.

В свою чергу персоналом колонії Ю.Тимошенко було роз’яснено порядок отримання медичної допомоги засудженими і ув’язненими в пенітенціарних закладах України.

Читайте також: Тюремники визначилися з лікуванням Тимошенко

Нагадаємо, що 7 березня 2012 року на робочій зустрічі німецьких та українських лікарів були сформовані остаточні рекомендації щодо подальшого терапевтичного лікування Тимошенко Ю.В. із здійсненням комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур, зокрема масажі, водне шіатсу, мануальна терапія, гальванічні ванни, лікувальна гімнастика, електрофорез.

Адміністрацією колонії створені необхідні умови для проведення усіх цих терапевтичних заходів.

Теги: здоровье тимошенко колония
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 556