Юлію Тимошенко таки відправлять до лікарні. Таку обіцянку дав особисто Президент Віктор Янукович. Каже: з ранку вже провів розмови з міністром охорони здоров'я та генпрокурором. І наполіг, аби підсудній надали усю необхідну допомогу. Особливо, зважаючи на те, що у Лук’янівському СІЗО такої можливості немає.

Віктор Янукович, Президент України: "Поэтому это лечение, или эти медицинские услуги придется оказывать в медицинских учреждениях города Киева. Наверное это будет сделано сегодня-завтра. Вот в ближайшие дни"

Соратники ж лідерки БЮТ кажуть: генпрокуратуру не обходить здоров’я Тимошенко. Там поспішають підготувати обвинувачення за новими справами проти екс-прем’єрки. Тоді як її стан лише погіршується.

Сергій Сас, народний депутат: "Повідомлення про те, що Юлія Володимирівна знаходиться у важкому стані, практично вона не встає, що було підтверджено керівництвом слідчого ізолятора, з яким була зустріч. Ми вважаємо, що ті умови надання медичної допомоги, які є сьогодні в слідчому ізоляторі, не забезпечують лікування"

А ось представники ЄС сьогодні знову пригрозили: угоду про асоціацію взагалі не ратифікують, якщо Київ не забезпечить об’єктивного розгляду апеляції скарги від Тимошенко. Послання з Брюсселя до України привезла президент Литви. Вона прибула з офіційним візитом і особисто зустрілася з Віктором Януковичем.

Даля Грібаускайте, Президент Литовської республіки: "Насправді Європа була шокована через рішення, ухвалені під час судового процесу над лідером опозиції. Тому успіх і проведення саміту у Брюсселі, запланованого на грудень, залежатиме саме від справедливого розгляду апеляційних скарг Юлії Тимошенко"

Нагадаємо саміт Україна-ЄС запланували на 19 грудня. Його проведуть у Брюсселі. Саме там сторони мають парафувати угоду про асоційоване членство нашої держави. Усі вимоги Європарламенту Київ уже виконав.

Теги: ес янукович тимошенко
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2780