Комісією Міністерства охорони здоров'я, яка створена для проведення медичного огляду Ю.В.Тимошенко та визначення шляхів подальшої реалізації рекомендацій Міжнародної медичної комісії, вчора було отримано згоду від Юлії Тимошенко на проведення стаціонарного лікування. Це зафіксовано у відповідному акті, складеному членами комісії за результатами їхньої розмови з Тимошенко, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Чит. також: Тимошенко готовят бронированную палату

Багатопрофільний медичний заклад міста Харкова – Центральна клінічна лікарня "Укрзалізниці" – був визначений висококваліфікованими фахівцями, що входять до складу комісії МОЗ, місцем проведення лікування Ю.В.Тимошенко, оскільки він відповідає всім вимогам, висловленим міжнародними спеціалістами, які проводили її огляд.

Центральна клінічна лікарня "Укрзалізниці" в місті Харків спеціалізується на лікуванні пацієнтів з проблемами хребта і переферійної нервової системи. Заклад відомий в Україні і світі застосуванням новітніх розробок і методик лікування, має потужний кадровий потенціал та сучасну матеріально-технічну базу.

Чит. також: Стало известно, куда положат Тимошенко

Фахівці установи та заклад в цілому визнаний міжнародною спільнотою як високоспеціалізований центр з реабілітації та відновлювального лікування пацієнтів із захворюваннями, аналогічними тому, яке діагностовано в Ю. Тимошенко.

Теги: тимошенко лечение
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 945