Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зробила заяву про підтримку парафування угоди про асоціацію Україна – ЄС, і попросила Європу зробити крок на зустріч Україні. Про це повідомили в прес-службі БЮТ.

"І сьогодні, перебуваючи за гратами і віддаючи собі звіт у тому, що влада Януковича не має жодного відношення ані до Європи, ані до демократії, я все ж прошу Європейський Союз парафувати Угоду. Такий крок з вашого боку стане серйозним і дієвим бар'єром на шляху сповзання сьогоднішньої країни в безодню пострадянського тоталітаризму.

Чит. также: Парафированное соглашение об Ассоциации могут передать в Раду на ратификацию в апреле

Для України підписання цього документу стане справді історичним проривом до європейської мрії, це позначить ствердження та захист нашої незалежності, це дасть надію та свободу та гідне життя для 47 мільйонів українців.

Зрив підписання Угоди означатиме провал європейських прагнень України. Це може стати трагедією, яка затьмарить майбутнє України на довгі роки", - йдеться в заяві.

Тимошенко зазначила, "якщо говорити про реальні результати інтеграції України в Європу, то варто зазначити, що парафування Угоди стане вагомим політичним здобутком об'єднаної демократичної опозиції напередодні виборів, згуртує навколо неї усі проєвропейські налаштовані верстви суспільства (більше 50%); створить сприятливі умови для розвитку українського бізнесу (торгівля з ЄС) та громадян (безвізові поїздки), що об'єктивно посилить проєвропейську спрямованість українського суспільства".

"Я прошу вас зробити крок назустріч Україні, нехай навіть не сьогоднішній, а завтрашній Україні, Україні демократичній, в постанні якої у мене ані на хвилину немає сумніву. Я не прошу поступок, я прошу партнерства. Я б навіть сказала, що ми будемо разом іти до спільної мети. Крок за кроком. З вашого боку - це крок доброї волі, підтримка кращих сподівань українського народу на європейське майбутнє, а з нашого - це крок дій, тих дій, які неодмінно призведуть до усунення законним шляхом чинної неєвропейської, нецивілізованої влади, яка не має жодного відношення не лише до загальних принципів демократії та свобод, але й до самого поступу та розвитку України. Можливо, ви, парафувавши угоду, трохи випередите історію та плин часу, але ми, очистивши нашу країну, неодмінно наздоженемо вас і виконаємо свої зобов'язання", - зазначила Тимошенко.

"Після парафування Угоди настане момент істини. Українське суспільство побачить, що Україна може втратити, якщо Янукович та його уряд зневажатимуть і надалі права людини та верховенство права, якщо вони не задовольнять політичні умови, потрібні для підписання та ратифікації Угоди.

Я щиро дякую всім європейським політикам за підтримку, яка для мене дуже важлива і допомагає мені жити та боротися за краще європейське майбутнє для України", - додала вона.

"

Теги: украина евросоюз тимошенко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1060