Хто в Донецьк, хто на роботу. Цьогоріч більшість українських міністрів обрали саме такі два сценарії святкування новорічних свят. Проте жоден із опитаних нами урядовців не заявив про бажання зустріти 2012 за межами країни.

2012-ий українці зустрічатимуть за звичним розкладом - з тридцять першого грудня по друге січня. Ще три дні держава дала на святкування Різдва - з шостого по восьме. Рекордно малі, за останні роки новорічні канікули. Тож частина урядовців уже на валізах. Кажуть, поїдуть до сім"ї ... на Доннеччину.

Олександр Аніщенко, міністр охорони здоров'я: "Вероятно, если позволит работа, я уеду в Донецк, потому что я должен посетить своих родителей, я хотел бы встретить Новый год в своей семье, с сыном, внуком и своими родителями".

Провести свята із родиною планує й міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога. Правда, чи поїде до себе на Батьківщину в Закарпаття, чи прийматиме збере сім'ю в столиці, урядовець уточнив.

Віктор Балога, міністр з питань надзвичайних ситуацій: "Як правило, з сім’єю. В Україні чи закордоном? Тільки в Україні. Я вважаю,що це сімейне свято, хай буде і не церковне, але сімейне. Тому вважаю, що необхідно святкувати із сім’єю і тільки в Україні".

Проте у міністрів є й інший варіант проведення новорічних свят - на роботі. Принаймні більшість урядовців запевнили, що робочого кабінету в ці дні не покидатимуть.

Анатолій Близнюк, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ: "Життя ж не закінчується, і воду треба подавати, а якраз посуд більше миють, води більше треба, тому буде робочий режим. цілодобовий. Буду тут, нікуди не їду. А вихідні - це таке, вранці на роботу, ввечері дома".

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства: "Новий рік, якщо я не помиляюся, мені здається, я на перше число черговий по Кабінету міністрів, так що вже зрозуміло як. Взагалі я святкую в колі сім"ї".

Про подарунки рідним та друзям у Кабміні ще не задумуються, кажуть ще далеко. Та й часу немає. Головне, щоб настрій був добрим. Та він має всі шанси зіпсуватися. Якщо Президент таки вирішить виконати свою погрозу і ще до нового року звільнить низку міністрів.

Теги: новый год политика министры власть
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2099