Україна не може похвалитися засиллям жінок у владі. Виключення складає лише Адміністрація президента. Усі три заступники глави АП увійшли до топ-10 найвпливовіших жінок України за версією видання "Дело".

Звання найвпливовішої жінки в Україні отримала перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова. Акімова є представником глави держави в Кабміні.

На другому місці опинилась Тетяна Бахтєєва – народний депутат від Партії регіонів, яка очолює парламентський комітет з питань охорони здоров'я.

Третє місце рейтингу найвпливовіших жінок України посіла депутат Ірина Бережна (ПР), глава підкомітету Верховної ради з питань захисту прав, свобод та інтересів громадян.

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман опинилась на четвертій позиції. П'яте місце дісталося заступнику глави АП Олені Лукаш.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, не дивлячись на те, що її вплив значно зменшився за останній рік, все-таки втрималась у рейтингу, посівши шосте місце.

Депутат Верховної ради від НУ-НС, глава організації "Союз українок" Лілія Григорович – сьома.

Восьме місце в рейтингу посіла депутат від НУ-НС Ксенія Ляпіна. На дев’ятій сходинці – депутат від БЮТ Наталія Королевська.

Замикає ТОП-10 найвпливовіших жінок-політиків екс-міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова.

Теги: политика женщины
Источник: Дело Просмотров: 2802