Державна пенітенціарна служба України повідомляє про те, що за результатами робочої зустрічі членів міжнародної медичної комісії з обстеження Ю.Тимошенко, зокрема німецьких та українських лікарів, яка відбулася 7 березня п.р., були сформовані остаточні рекомендації щодо подальшого терапевтичного лікування засудженої.

Сьогодні, 12 березня, дані рекомендації було особисто вручено Ю.Тимошенко. Від підпису про ознайомлення з документом вона відмовилась, про що працівниками установи було складено відповідний акт.

Читайте также: В Европе обеспокоены здоровьем Тимошенко

Загалом, рекомендації лікарів передбачають медикаментозне лікування з подальшим здійсненням комплексу фізіотерапевтичних та реабілітаційно-оздоровчих процедур пацієнтці, усі умови для реалізації яких створені в межах медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії (№54). Окрім цього, рекомендаціями визначено коло висококваліфікованих лікарів, кожен з яких відповідає за конкретний напрямок лікувального процесу засудженої.

Додатково повідомляємо про те, що необхідними медпрепаратами для лікування Ю. Тимошенко установа забезпечена в повному обсязі. А відповідне обладнання для здійснення комплексу фізіотерапевтичних процедур надано установі управлінням охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації.

Теги: здоровье тимошенко колония
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1280