Україна може так і  залишитися чорною плямою на мапі Старого Світу. А Угода про асоціацію так і буде лише проектом. Принаймні особливих зрушень у Києві Євросоюз не побачив. Сьогодні у столиці Комісар з питань розширення ЄС Штефан Фюле дорікнув нашим урядовцям у бездіяльності за останні півроку. Він нагадав, часу - обмаль. А другого шансу в нашої держави не буде. Останній термін укладання угоди - листопад 2013-го.

Кабмин напечатает облигаций еще на 1 миллиард долларов

Штефан Фюле, комісар з питань розширення Європейського Союзу : " Чекати більше немає часу. Вікно можливостей для України відкрито саме зараз. Ми не можемо втратити саміт у листопаді. Час не чекає. Якщо ви подивитеся на політичний календар Євросоюзу та України ви зрозумієте, що є тільки місяці, а не роки".

У Кабміні на критику дипломатично промовчали. Лише пообіцяли всі зауваження врахувати.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " Уряд вже підготував план першочергових заходів, щодо інтеграції України до ЄС на 2013 рік. Ми врахуємо результати сьогоднішньої зустрічі і вже наступного тижня цей документ буде схвалений урядом".

Украина - в нескольких шагах от безвизового режима с ЕС, - Азаров

Нині у Євросоюзу найбільше нарікань щодо вітчизняної судової системи. Серйозною перешкодою для України також може стати  високий рівень корупції, переслідування  опозиціонерів і недосконале виборче законодавство.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: политика фюле кабмин.
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 938
Загрузка...
Загрузка...