Кабмін вніс зміни до назви посад, не змінивши розміри посадових окладів першого віце-прем'єра і віце-прем'єрів. Про це заявив директор департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики Олександр Товстенко.

 Экс-министры возмущены лицемерием Королевской

"Своєю постановою Кабмін вніс зміни лише в назви посад: "перший віце-прем'єр-міністр - міністр на "першого віце-прем'єр-міністра", а "віце-прем'єр-міністр - міністр" на "віце-прем'єр-міністра", - зазначив він.

"На сьогодні посадові оклади становлять для першого віце-прем'єр-міністра - 6,242 тис гривень для віце-прем'єр-міністра - 6,109 тис гривень. Зазначені розміри посадових окладів залишені на рівні посадових окладів, установлених для першого віце-прем'єр-міністра, віце-прем'єр-міністра. Загальні підходи до визначення розмірів посадових окладів не мінялися з 2005 року", - підсумував Товстенко.

Секретариат Кабмина увеличился на 70 человек

Як повідомлялося, в даний час посаду першого віце-прем'єра займає Сергій Арбузов, посада віце-прем'єрів займають Юрій Бойко, Олександр Вілкул та Костянтин Грищенко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: кабмин чиновники министры
Источник: Экономическая правда Просмотров: 2019
Загрузка...
Загрузка...