Україна отримає доступ до російських газогонів у 2015-му році, прогнозують в адміністрації президента. Цьому має посприяти зона вільної торгівлі із СНД. Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що це дозволить повернутися до прямих контрактів із Туркменістаном про постачання блакитного палива. Адже договір між країнами співдружності містить спеціальний пункт, який надає рівний доступ до трубопровідного транспорту. Сторони можуть почати діалог через півроку. Із моменту, коли угода набуде чинності.

"Я думаю, ще будуть серйозні і непрості домовленості в цьому році, а, може, і в наступному, щоб він задіяв. А чи задіє він, чи ні – буде залежати від двох факторів: сили переговорних аргументів української влади, перше. А друге: сили, тих поступок, яких дасть Україна заради доступу до інших джерел енергоносіїв", - пояснив телеканалу UBR експерт з енергетики Валерій Боровик.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: доступ ubr зст снг российские газопроводы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 491