у Сполучених Штатах підбили підсумки "супервівторка". Цей день проходить у рамках так званих праймеріз, - перегонів, під час яких обирають єдиного кандидата на посаду президента від республіканської партії. У цей день визначають фаворита. Безперечним лідером наразі є Міт Ромні.

У Сполучених Штатах підбивають підсумки "супервівторка". Це один із ключових днів американських праймеріз. Учора жителі одразу десяти штатів вирішували, якого саме кандидата від республіканської партії вони хотіли б бачити як конкурента для нинішнього президента Барака Обами. Фаворитом і досі залишається екс-губернатор Масачусетса - Міт Ромні. Він отримав беззаперечну перемогу в п’яти з десяти Округів. Але йому на п’Яти наступає Рік Санторум. Окрім них, у праймеріз беруть участь іще два кандидати.

Фоторепортаж: Діти і політики

Н'ют Гінгріч, кандидат від республіканської партії: "Виявляється, що в Америці ще є люди, яким подобаються позитивні ідеї. Які прагнуть жити в гарній та сильній країні. Я прошу про підтримку саме такого електорату. Різниця між мною та нинішнім президентом нездоланна. І я хочу довестИ на що я здатен на справах, а не на словах".

А ось Рон Пол - єдиний кандидат від республіканців, який не отримав перемоги в жодному зі штатів.

Рон Пол, кандидат від республіканської партії: "Я почуваюся дуже добре. Я точно знаю, що йтиму далі. Голосуйте за Рона Пола!".

Єдиного кандидата від республіканської партії визначать у вересні, після завершення сезону праймеріз, на партійному з’їзді. Найбільше шансів саме у Міта Ромні. Вибори президента Сполучених Штатів призначені на 6 листопада.

Теги: сша выборы праймериз супервторник
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 745