Міністерство соціальної політики України 2 березня за результатами тендерів уклало низку угод на обслуговування. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Міністри не продають авто, як наказано >>> ВІДЕО

Держпідприємство "Технік" надасть послуги з оренди п’яти автомобілів з водіями, в тому числі для перевезення "першої особи Міністерства" і інших посадових осіб. Вартість оренди за один місяць склала 70 тис грн. Угода діє до кінця року, таким чином п’ять персональних таксі для міністра Сергія Тигипко та його підлеглих за десять місяців проїздять понад 700 тис грн.

Читайте також: Міліціонери купили "скромну" автівку за третину мільйона

Також ДП "Технік" за 4,37 млн грн. виконає послуги з очищення та загального технічного обслуговування будівель Мінсоцполітики. При цьому на тендер подавало заявку приватне ТОВ "Імпел Гріффін груп", чия пропозиція була дешевшою на 25%. Однак дешева заявка була відхилена через формальну обставину. Довідка уповноваженого органу державної влади про те, що учасник не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита ліквідаційна процедура видана неповноважним органом – не відповідає типовому стандарту наказ МЮУ від 11.112011 №3305/5.

Ще 275 тис грн. отримає ТОВ "Ліфт-сервіс" за обслуговування ліфтів міністерства.

Читайте також: Авто чиновников влетело одесситам в копейку

Теги: тигипко тендер
Источник: наши деньги Просмотров: 3057