Літак Януковича зачепився за трап, отримав пошкодження, але бажання злітати у Грецію у президента не відбив. Глава держави пересів на резервний лайнер і благополучно дістався Еллади, повідомило видання Авіаньюз. Через поломку, президент України хіба що трохи запізнився на зустріч із керівником цієї країни Каролосом Папуліасом.

У рамках візиту було укладено урядові угоди у галузі оборони, захисту секретної інформації . Глава нашої держави запросив закордонних інвесторів до участі в національних проектах. А також виявив зацікавленість у грецькій програмі приватизації. Наприкінці зустрічі Янукович зазначив, що Греція наш важливий зовнішньоекономічний партнер, але країнам ще є над чим попрацювати.

"Ми цінуємо підтримку Греції Україні в питаннях європейської інтеграції. Ця підтримка є особливо важливою в той час, коли ми завершуємо переговорний процес щодо угоди про асоціацію з ЄС, яка включає створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі", - заявив президент України Віктор Янукович. Передає телеканал UBR.

Теги: приватизация янукович греция ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 487