Віктор Янукович і Нгуєн Мінь Чієт підписали Спільну заяву про розвиток всебічного співробітництва і партнерства між Україною та В’єтнамом. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Також у присутності глав держав було підписано низку двосторонніх документів, зокрема:

- Угода про співробітництво у сфері стандартизації, метрології і оцінки відповідності між Державною службою технічного регулювання України та Міністерством науки і технологій В’єтнаму;

- Угода про співробітництво між Національним банком України та Державним банком В’єтнаму.

- Угода про співробітництво у сфері сільського господарства між Міністерством аграрної політики і продовольства України та Міністерством сільського господарства і аграрного розвитку Соціалістичної Республіки В’єтнам.

- Угода про співпрацю у сфері освіти між Урядом України і Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам.

- План співробітництва між Міністерством закордонних справ України і Міністерством закордонних справ Соціалістичної Республіки В’єтнам на період 2011-2012 років.

- План співробітництва між Міністерством культури України і Міністерством культури, спорту і туризму СРВ на 2011-2015 роки.

- Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з інвестицій і управління національними проектами України та Агентством з іноземних інвестицій Соціалістичної Республіки В’єтнам.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: янукович україна в'єтнам
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1541