Сьогодні Україна будує свій власний проект - українське економічне чудо в рамках єдиної китайської стіни. Це навіть не Білорусь-2, тому що сателітом Москви Україна не стала, але продовжує пудрити мізки Заходу.  Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Віктор Балога.

Условия МВФ или Кремля: что выбрать для спасения экономики Украины?

"З кожним днем стає все більше зрозуміло, що ми нікуди не йдемо – ні на Схід, ні на Захід. Україна будує свій власний проект - українське економічне чудо в рамках єдиної китайської стіни.  І це навіть не Білорусь-2. Бо сателітом Москви ми не стали, але продовжуємо гратися у багатовекторність і пудрити мізки Заходу. Це якийсь особливий проект. Я б назвав його "недовенесуела", бо нафти у нас нема, а сланцевий газ в промислових масштабах з’явиться не раніше, ніж через 5-10 років", - написав він.

Також депутат підкреслив, що 2012 рік Україна пережила без дефолту і міжнародної ізоляції після проблемних виборів у ВР. "Навіть у тих бетонних стінах, які ми самі будуємо навколо себе, ще є шпарини, через які можна пройти в Європу. Ще трохи, і через ці шпарини можна буде лише дивитися", - вважає він.

Фюле назвал условие согласия ЕС на сотрудничество Украины с ТС

На думку Віктора Балоги, рано, чи пізно цю стіну хтось таки знесе, але Україна втратить час, а нинішня влада – можливості. "Бо якщо Янукович стане тим президентом, який заведе Україну в ЄС – в 2015-му році конкурентів у нього не буде. І зараз є всі можливості, щоб поставити крапку в цьому питанні. Або двокрапку, після якої підуть реформи, допомога МВФ, безвізовий режим, інвестиції і цілком конкретні можливості для наших громадян – починаючи від роботи для одних, і закінчуючи подорожами для інших", - повідомив депутат.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина мвф евросоюз экономика
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1483
Загрузка...
Загрузка...