Україна хоче знову імпортувати газ із Туркменистану.  Про це заявив Президент після зустрічі із Гурбангули Бердимухамедовим. Віктор Янукович перебуває у цій державі з триденним візитом. Нагадаємо, із 90-х таку угоду наша держава вже мала. Та щороку отримувала до 35 мільярдів кубів блакитного палива.  Щоправда, у 2005-му співпрацю згорнули. Після візиту Віктора Януковича до Туркменистану позаминулого року, сторони домовилися знов постачати блакитне паливо до України по 200 доларів за тисячу кубів. Щоправда, як транспортувати його в обхід Росії – досі не вирішили.

Украину заинтересовали в закупки газа у Туркменистана

"Я підтвердив зацікавленість України в поновленні поставок природного газу з Туркменистану і готовність до поглиблення співробітництва в цій галузі. Наша держава має всі можливості для об’Єднання зусиль з метою розробки альтернативних маршрутів поставок газу як для власних потреб, так і для подальшого експорту до Європи".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина янукович туркменистан газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 747
Загрузка...
Загрузка...