Юлія Шост, журналіст : " Час іде, робота стоїть. Якщо депутати не зможуть домовитись і опозиція не розблокує трибуну, вже за 28 днів президент може оголосити про розпуск парламенту. Однак думати про такий сценарій  більшості нардепів поки не хочеться".

Блокадна рада. Депутати продовжують боротися з кнопкодавством

Українці в очікуванні. В Раді назріває грандіозна бійка. Навіть спікер визнав: без неї в теорії ніяк. Інших способів розпочати роботу поки не бачить. Але побоїща влаштувати не дозволить. І пропонує далі домовлятися. Тим часом, опозиціонери продовжують блокувати трибуну. Та вимагають сенсорної кнопки. Кажуть: інакше не привчать депутатів голосувати особисто. А для її запровадження достатньо навіть розпорядження керівника парламенту. Так справи не робляться, відповідають у провладній фракції. Мовляв, давайте відкриємо сесію і далі розберемося.

Ночное дежурство: оппозиция блокирует Раду, но без потерь не обошлось

 Олександр Єфремов, голова парламентської фракції Партії Регіонів : " Не думаю, что самый лучший метод это устраивать бойню с чемпионом мира по боксу в сессионном зале".

Арсеній Яценюк, голова парламентської фракції ВО "Батьківщина" : " Ми це чітко і відверто заявили: Регіонали, якщо ви хочете захопити президію, заходьте, захоплюйте.  ми її відіб`ємо".

Чергові переговори лідерів фракцій призначили на десяту ранку четверга. Опозиційні депутати планують і далі ночувати в сесійній залі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: политика вр драка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2494
Загрузка...
Загрузка...