Індекс відчуження українців дорівнює 83 пунктам - це означає, що переважна більшість вважає, що влада їх не чує і не враховує їх інтереси. Про це свідчать результати дослідження GfK Ukraine, проведеного в березні 2011 року.

При цьому 90% українців переконані, що багаті стають все багатшими, а бідні - біднішими; на думку 84% респондентів, людям у владі немає ніякого діла до інших;

83% респондентів згодні, що більшість людей при владі намагаються отримати вигоду за рахунок таких людей, як вони, 80% респондентів впевнені, що їхня думка вже не має вагомого значення;

78% опитаних вважають, що вони ніяк не впливають на події, що відбуваються навколо.

Найбільше значення індексу відчуження зафіксовано в Північному регіоні України - 93 пункти, найнижче - у Західному регіоні - 80 пунктів, насамперед за рахунок істотно меншої частки згодних з тим, що вони не впливають на події навколо - 72%.

Опитування проводилося компанією GfK Ukraine методом особистого інтерв'ю 2-19 березня, загальна вибірка складає 1000 респондентів старше 16 років.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бідність опитування довіра
Источник: Экономическая правда Просмотров: 2624