Аби краще розуміти потреби українців - Міністри та голови різних структур пішли в Інтернет. Це після того, як отримали догану від прем'єр-міністра Миколи Азарова - не вміють популяризувати досягнення Уряду. Проте, схоже, блоги будуть звичайною формальністю і додатковою роботою для прес-секретарів. Адже профілі міністрів створені вже більше двох тижнів тому, а урядовці про них - ні сном - ні духом.

Хочеш потрапити на засідання Кабміну, пройди через декілька рамок, обшукування сумок та купу охоронців. Та й навіть така кількість процедур не є гарантією того, що вдасться поставити питання міністру. Адже урядовці та журналісти - по різні боки чорної розділювальної стрічки.

Українці тепер зможуть поспілкуватися із урядовцями. Правда віртуально, через Інтернет. У кожного керівника відомства тепер буде власний блог. На якому міністри обіцяють якомога швидше відповідати на всі запитання пересічних громадян. Як тільки блог буде створений. Правда більшість з них не знає, що профілі їх уже існують.

Ми опитали частину урядовців. Більшість з них завести дружбу із такої інтернет-технологією готові.

Микола Злочевський, Міністр екології та природних ресурсів: "Конечно нужно, с нами проще общаться. До нас проще добратися".

UBR: А в самі будете писати?

Микола Злочевський, Міністр екології та природних ресурсів: "Конечно я сам".

UBR: Чи помічника візьмете?

Микола Злочевський, Міністр екології та природних ресурсів: "Да нет, я с м. Конечно. Можем договориться о секретном слове. Вы мне будете писать, а я вам отвечать".

Віктор Балога, Міністр надзвичайних ситуацій: "Якщо буде що писати, буду писати. В принципі, в мене є офіс в політичній силі, є інформація в міністерстві, то я думаю, що всі повідомлення, які потрібно, ми даємо через прес-центри".

UBR: А щось писали туди?

Віктор Балога, Міністр надзвичайних ситуацій: "Ні, абсолютно нічого не писав".

Не відає про свій запис в блогах й міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко. Його прес-секретар навіть не знає, хто писатиме і викладатиме туди інформацію. Про існування своїх профілів не знають іще ряд міністрів. Посилаються на зайнятість.

Микола Присяжнюк, Міністр аграрної політики та продовольства: "Ні, не реєструвався, нічого не писав. Я за, "за" спілкування з народом в любій формі".

Михайло Кулиняк, Міністр культури: "Трошки готую інформацію, зараз будемо писать. Ну я зазвичай це сам роблю. Нє, помічників у мене немає, які пишуть".

З опитаних нами урядовців у власному блозі писав лише керівник мінрегіонбуду Анатолій Близнюк. Що саме - керівник відомства пригадати не зміг. Найактивнішим блогером Кабміну виявився міністр оборони Михайло Єжель. В нього цілих дев'ять постів.

Теги: технологии чиновники министры интернет власть блоги
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 903