Нові технології - до шкіл, дитсадків, лікарень та об'єктів соціальної інфраструктури. Микола Азаров доручив протягом 5 років перейти на енергоощадне обладнання. Іще одне розпорядження - в усіх районах та областях запровадити гарячі лінії з питань готовності до опалювального сезону, а також сформувати з фахівців центральних органів влади групи, які перевірять стан підготовки. Мовляв облдержадміністрації подають неправдиві звіти. Серед аутсайдерів - Тернопільщина, Кіровоградщина, Івано-франківщина та Рівненщина.

"Зведений звіт груп ми заслухаємо через два тижні і зробимо відповідні висновки щодо керівників кожного району і області. Я попереджую, уряду не потрібні справні цифри. Нам потрібне тепло в школах та лікарнях, та порядок в житловому господарстві", - попередив чиновників прем'єр-міністр України Микола Азаров. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азаров ubr отопительный сезон. местные органы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 740