Вже у 2012-му влада очікує отримати перші позитивні результати - від реалізації програми розвитку внутрішнього виробництва. Заявив під час засідання уряду прем'єр Микола Азаров. За його словами, у її рамках мають втілити в життя майже 160 інвестпроектів - на загальну суму 350 мільярдів гривень.

З них із десяток - в агросекторі. Де планують будувати нові тваринницькі комплекси та оновити тракторний парк сільгосппідприємств. А також зводитимуть нові зерносклади та елеватори. Понад двадцять проектів - із налагодження випуску автобусів, тролейбусів і спецтехніки. В енергетичному секторі уряд хоче розвивати газо- і нафтовидобуток та збільшувати потужність генерації. У хімічній промисловості - створити виробництво сірчаної кислоти. А також налагодити випуск поліетилену.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України: "Ось де простір для співпраці з громадськістю і асоціаціями бізнесу. Тому що без активності інвесторів, роботодавців, наукових колективів, профспілок і так далі, проекти з місця не зрушать".

Теги: азаров власть телеканал ubr агросектор инвестициии
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 690