Володимир Путін відповів за все. Прем'єр-міністр РФ поспілкувався з росіянами у прямому ефірі. Політик вкотре заявив, що парламентські вибори відбулись "демократично", тому організовувати переголосування немає сенсу. А досвід проведення опозиційних мітингів росіяни набували в Україні.

Володимир Путін, прем'єр-міністр Росії: "Это наработанная схема дестабилизации общества. и думаю, это схема родилась не сама по себе. Мы знаем события оранжевой революции в Украине. Кстати, некоторые из наших оппозиционеров были в Украине и работали официально в качестве советников тогдашнего президента Ющенко".

Водночас Путін запропонував ЦВК встановити веб-камери на виборчих дільницях. Аби не виникло запитань із легітимністю майбутнього президента.

Володимир Путін, прем'єр-міністр Росії: "Оппозиция должна контролировать все что происходит на избирательных в полном объёме. И я думаю, что с помощью этих веб-камер это вполне можно сделать".

Також прем'єр-міністр заявив: головне завдання наразі - підготовка до президентських виборів. Нагадаємо, росіяни визначатимуть, хто стане новим главою країни, у березні наступного року.

Теги: россия выборы путин демократия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 622