Центральна виборча комісія 28 березня за результатами тендеру уклала угоду з СП ТОВ "Автомобільний дім Україна – Мерседес Бенц" та ТОВ "Атлант-М Лепсе" на технічне обслуговування та ремонт іномарок в 2012 році на загальну суму 180 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Читайте також: Литвин взяв авто за $200 тис, попри заборону

В переліку автомобілів, для яких замовлено послуги ТО, є Mercedes Benz S500 L 4M. Рік випуску авто не повідомляється.

Mercedes Benz S500 Long 4Matic є однією з найрозкішніших версій автомобілів цього класу. В Україні такий автомобіль можна придбати за $140 тис. Седан з бензиновим двигуном об’ємом 5,4 л має повний привод та коробку автомат. Інтер’єр автомобіля виконується зі шкіри та дерева, машина оснащена бортовим комп’ютером, системою клімат-контролю, тощо. Такі автомобілі випускаються в Німеччині з 2005 року.

Литвину машина дісталася "у спадок" >>> відео

Також ЦВК замовила послуги ТО для автомобілів Mercedes Benz E320, Mercedes Benz E 280, Mercedes Benz Sprinter 416 CDІ, Mercedes Benz Sprinter 313 CDI, Volkswagen Passat 2.8і, Volkswagen Sharan, Volkswagen Touareg та Skoda Octavia 1.6.

Читайте також: Литвин задекларировал 4 млн, джип и "Волгу"

Нагадаємо, нещодавно з оголошення в "Віснику державних закупівель" про закупівлю послуг техобслуговування стало відомо, що в гаражі Верховної Ради є броньований Мерседес S-600 2011 року випуску орієнтовною вартістю $280 тис. Після цього витоку інформації в "ВДЗ" було звільнено з посади керуючого справами Апарату Верховної Ради України Григорія Сітайло.

Дивіться також: Автопарк политиков: Corvette Януковича, Bentley Колесникова, Maserati Присяжнюка

Читайте також: 200 самых богатых людей Украины 2012 года

Теги: авто цвк
Источник: наши деньги Просмотров: 5992