У Міністерстві закордонних справ України повідомляють, що президенти ряду європейських країн заздалегідь повідомили українську сторону, що не візьмуть участь в саміті Центральної Європи в Ялті з різних причин.

Баррозу тоже не собирается на Евро-2012

"Ще кілька днів тому на спеціальному брифінгу ми роз'яснили цю ситуацію, і щоб уникнути якихось колізій і сенсацій на рівному місці, я готовий оголосити список тих президентів, які з різних причин не прийняли запрошення", - сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Президент Чехии отменил визит в Украину из-за Тимошенко

"Президенти Німеччини, Чехії, Словенії, Австрії та Італії заздалегідь повідомили, що не зможуть приїхати на цей захід", - повідомив Волошин.

В Италии призывают бойкотировать Евро-2012

Він додав, що скоріш за все не зможе приїхати президент Естонії. Президенти 10 країн підтвердили, що візьмуть участь в цьому саміті, а 4 - дали попередню згоду.

"Таким чином, ми заздалегідь повідомляємо, щоб ніхто не робив ніяких сенсацій. Тому шукати за цим якийсь демарш не варто", - підкреслив він.

Меркель готова бойкотировать Евро-2012

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мид тимошенко бойкот
Источник: Интерфакс-Украина Просмотров: 1432