Керівництво Качанівської колонії своїм виглядом давало зрозуміти, що питання зустрічі з екс-прем’єром Юлією Володимирівною залежить від однієї людини. Людини, яка курсує між Банковою та Межигір'ям. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов.

"За Законом України менше ніж раз на місяць кожен в'язень в Україні має право на побачення. Юлія Володимирівна, відповідно до законодавства, звернулась до керівництва колонії з проханням про зустріч зі мною ще місяць тому. Формальної можливості відмовити у них не було, тому і призначили зустріч на день, який випадає раз на чотири роки, 29 лютого. Дякуємо і на цьому, могли ж призначити і на 30 чи… 37 лютого, з них станеться", - пише він.

Читайте также: Тимошенко номинирована на Нобелевскую премию мира

Права рука екс-прем’єра розповів, що приїхавши вчора до Харкова, він дізнався, що зустріч підтверджується. Але керівництво колонії повідомило, що прибути до кімнати для зустрічей Тимошенко не може, тому що через хворобу не пересувається самостійно.

"На прохання допустити мене до камери Юлії Володимирівни, мені відповіли: "заборонено". В цей час Тимошенко вимагала, щоб її на ношах доставили до камери побачень. Але наглядачі відмовились її нести, сказавши, що подібне не передбачено посадовою інструкцією. Всім своїм виглядом керівництво колонії, давало зрозуміти, що питання зустрічі з Юлією Володимирівною залежить від однієї людини. Людини, яка курсує між Банковою та Межигір'ям", - натякнув він.

Хто очолить українську опозицію? >>> відео

Турчинов відзначив, що після 5 годин чекання у колонії, йому повідомили, що зустріч з Юлією Тимошенко завершена, адже за законом зустріч не може тривати довше чотирьох годин. "Ні з чим змушений я був покинути колонію, не побачивши і не почувши нашого лідера. Думаю, ті хто вигадав такий формат проведення офіційних побачень із Юлією Тимошенко дуже раділи від своєї підлості та хитрості і від того, як їм в черговий раз вдалося морально принизити своїх політичних опонентів, завдавши болю від відчуття неспроможності змінити ситуацію та безсилля.Хай радіють. Я твердо знаю, що збоченці які отримують радість та насолоду від чужого болю закінчують свій шлях достатньо погано", - зазначив він.

Читайте также: Над Тимошенко в колонии издеваются

Нагадаємо, вчора перший заступник голови "Батькiвщини" Олександр Турчинов не змiг зустрiтися з Юлiєю Тимошенко, яка перебуває в Качанiвськiй виправнiй колонiї в Харковi.

"Не допустили Олександра Валентиновича до Юлiї Володимирiвнi, хоча вiн мав дозвiл на зустрiч з нею", - повiдомив народний депутат Володимир Фiленко.

"Все вперлося в неформальнi речi - наполягали на тому, щоб побачення вiдбувалося у загальнiй кiмнатi, а Юлiя Володимирiвна не може туди дiйти, вона дуже погано почувається. До неї категорично не пускають", - розповів Філенко.

Захід закликає звільнити українських екс-чиновників>>> відео

Теги: турчинов тимошенко власть колония
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1514