Головне управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА провело ряд перевірок фінансової діяльності структурних підрозділів міськадміністрації, зокрема, в частині державних закупівель та використання бюджетних коштів. По це повідомили у прес-службі КМДА.

За результатами аудиту було виявлено низку зловживань і порушень та попереджено порушення під час опрацювання тендерної документації в сфері закупівель товарів, робіт і послуг.

Читайте також: Попов дав 9 мільйонів на їзду своїх клерків

Так, вартість однакових товарів і послуг у районах Києва різниться у кілька разів. Це стосується, зокрема, закупівлі продуктів харчування для дітей у садочках. Наприклад, в Оболонському районі порушено кримінальну справу за одним із таких фактів. Тому голова КМДА Олександр Попов вніс пропозицію притягнути до дисциплінарної відповідальності заступника голови Оболонської РДА Петра Совенка за виявлені у його роботі недоліки.

Також, мали місце і порушення в роботі Головного управління охорони здоров’я у частині придбання медикаментів та обладнання, проведення тендерних закупівель.

Усі матеріали щодо зловживань та корупції, які було отримано у ході перевірок, голова міської адміністрації Олександр Попов передав до правоохоронних органів.

Разом з тим, очільник КМДА доручив провести службові розслідування та притягнути до адміністративної відповідальності причетних до порушень посадових осіб, тих керівників, які допустили подібні зловживання.

Читайте також: Чиновника-хабарника засудять

Нагадаємо, що Олександр Попов неодноразово наголошував про рішучі дії КМДА щодо подолання проявів корупції у структурах міської влади.

"Ми оголосили війну корупції. Це непроста справа, але ми налаштовані рішуче", – заявив голова КМДА.

Читайте також: Посадовці "відмили" 6 млн. грн. на комунальних заборгованостях

Теги: чиновники кгга коррупция попов
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2908