Родіон Кіреєв законно працює у Печерському суді. Усі рішення, що були ухвалені у справі Тимошенко - легітимні. Вищий адмінсуд України сьогодні залишив без розгляду позов народного депутата Юрія Одарченка. Той вимагав визнати, що суддя у справі Тимошенко отримав роботу незаконно.

Вищий адмінсуд залишив без розгляду позов про законність обіймання посади суддею Родіоном Кіреєвим, який виніс вердикт Тимошенко. Ініціатор процесу - народний депутат Юрій Одарченко. Він заявив: 5 років тому незаконне призначення зробив глава держави Віктор Ющенко. Той узагалі не складав необхідних іспитів. А у квітні цього року, згідно з Указом президента Віктора Януковича, Кіреєва було переведено до Печерського суду без будь-якого конкурсу на заміщення посади - стверджує позивач.

"Ми не маємо ніяких документів, які б підтверджували те, що відбувся конкурс на заміщення вакансії в Печерському суді. Зараз зі слів представника вищої кваліфікаційної комісії випливає те, що вакансія, яка виникає в центральному суді України, вона не користується попитом - нема бажаючих. І виник дивним чином єдиний бажаючий Кіреєв", - змальовує ситуацію позивач Юрій Одарченко.

Утім, сторона відповідача стверджує, що все було на законних підставах. Мовляв, Кіреєв був тільки одним претендентом на вакантне місце у Печерському суді. Про це його і повідомила Вища атестаційна комісія на офіційному сайті судової влади України.

"Процес переведення судді на вакантну посаду здійснюється за статтею 73 та положенням про порядок переведення судді до іншого суду в межах 5-річного строку. До Печерського суду була подана тільки одна заявка, про це було повідомлено суддю Кіреєва, про те, що був вже конкурс і є вакантна посада у Печерський суд. Прошу суд відмовити у задоволенні заяви про поновлення строку", - заявила представник Родіона Кіреєва Катерина Єрмакова.

Наразі, позивач невдоволений рішенням української Феміди і погрожує піти до Європейських судів. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: ubr киреев высший админсуд одарченко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 735