Голова СБУ Валерій Хорошковський може стати новим міністром фінансів. Президент шукає підстави для звільнення нинішнього керівника відомства Федора Ярошенко. Про це повідомляє газета "Комерсант" посилаючись на власні джерела у Кабміні. На сьогодні оперативна діяльність Мінфіну фактично заблокована. З 3 жовтня у відомстві почалася комплексна перевірка, яка триватиме два тижні.

Серед ревізорів представники Держфінінспекції, Рахункової палати, Держказначейства, Податкової та СБУ. За результатами перевірки Віктор Янукович й може ухвалити рішення про відставку Ярошенка. Депутати кажуть, Хорошковський непоганий кандидат на крісло міністра фінансів.

"Працював і головою бюджетного комітету, і міністром економіки, і зараз працює головою СБУ. Його досвід не те що дорівнює рівню міністра фінансів, я думаю, він може працювати на будь-якій міністерській посаді економічного напрямку", - вважає народний депутат України Віталій Хомутиннік.

"Непоганий фінансист, наскільки я знаю, і таку мати бізнес-імперію, треба клепки в голові мати, щоб нею управляти", - погоджується народний депутат України Геннадій Москаль. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: министр финансов ubr хорошковский
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 598