Європа сама не знає, що робити з Україною. Угода про асоційоване членство нашої держави - перший подібний документ для Євросоюзу. Обидві сторони не мають досвіду підписання таких договорів, саме тому не все виходить так, як заплановано. Вважає виконавчий директор міжнародного фонду Олег Устенко.

За його словами, ЄС вже уклав десятки угод про зони вільної торгівлі з іншими країнами. Однак, договір про асоціацію має значно більшу інституціональну складову. Зокрема - політичну. Саме через неї можуть виникнути основні дебати та переговори. Він нагадав, що після підписання угоди про асоціацію, вона має бути парафована кожною окремою країною-членом ЄС. Та затверджена парламентами. Саме у цій частині може виникнути найбільше ризиків.

"Экономика решена. После того, как экономика решена, в каждой отдельной стране ЕС помимо политических или институциональных лоббистов, есть лоббисты экономические. И экономисты, если они будут пытаться помочь разрешить то, что кажется сейчас совершенно неразрешимым, но я думаю, что это будет так или иначе разрешено в ближайшем будущем", - пояснив телеканалу UBR виконавчий директор Міжнародного фонду Олег Устенко.

Теги: украина европа ubr ассоциированное членство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 938