Євросоюз Україні не друг! А вільна торгівля – нашу економіку завалить. Державний телеканал Росія  випустив  відвертий сюжет - агітку  проти співробітництва України з ЄС. Автор - журналіст Дмитро Кисельов. Який свого часу працював в Україні

Владимир Путин – самый отчаянный президент в мире

Сюжет з’явився як аналіз результатів зустрічі між президентами України та Росії. На якій Володимир Путін поставив питання руба -  Київ має приєднатися до Митного союзу. Водночас Кисельов підсумував, що на Януковича тиснуть як із Заходу, так і зі Сходу. А шлях Києва перетворюється ледь не на особистий вибір українського президента: друзі на Сході, чи начальник на Заході. Українські експерти ж пояснюють: це схоже на звичайні геополітичні ревнощі.

Олександр Палій : "До Європейського Союзу стоїть черга, в тому числі і Україна в цю чергу стоїть. А до Росії ніякої черги не має. Така ситуація – визнання того, що весь цей російський світ є вкрай непопулярним і що інші країни розуміють його суть".

Янукович почти договорился с Путиным об управлении украинской ГТС

А ось в українському Інституті масової інформації  вважають, що Кремль цькує Віктора Януковича  за білоруським сценарієм. Для того, аби отримати додаткові козирі перед відповідальними переговорами. І для цього не випадково обирає канал Росія, який ретранслюють майже всі кабельні оператори в Україні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: россия путин агитация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1015
Загрузка...
Загрузка...