Переговори із владою не задовольнили пільговиків. Кажуть в опозиції. Мовляв, людям не до вподоби умови, які пропонують їм урядовці та депутати.

Нагадаємо, парламент ухвалив у першому читанні законопроект 9127, згідно з яким 16 видів преференцій мали перейти для влади з обов'язкових для виконання в розряд рекомендованих. Тобто, платити лише тоді, коли кошти в бюджеті будуть. Не задоволені таким законопроектом цього тижня зібралися на мітинг під Верховною Радою. Штурмували парламент. Тоді ж представники провладної партії заявили: далі ставити на голосування документ вони поки що не будуть. Натомість, два-три тижні доопрацьовуватимуть із представниками мітингувальників.

"Проект закону якраз надає гарантії виконання судових рішень в інтересах громадян і встановлює, що для всіх пільговиків будь-якої категорії мають бути рівні правові умови. Там можна внести зміни, які б мали не нормативний, а публічно-зобов’язувальний характер, які б передбачали, що всі виплати, дії, які здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування по всіх пільгових категоріях , починаючи з дня набуття чинності цього закону, не можуть бути нижчими від тих, які надавалися протягом цього року", - захищає уряд міністр юстиції України Олександр Лавринович. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: льготы ubr закон 9127 кабмин регулирует
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2776