Литвин заявив, що Верховна Рада цього тижня не розглядатиме законопроекту, який стосується скорочення пільг, зокрема, чорнобильцям та афганцям. Йдеться про той документ, що викликав масштабну акцію протесту під стінами Верховної Ради 20-го вересня.

Зі слів спікера, прем'єр Микола Азаров запропонував закон ухвалити лише частково. Тобто ту частину, що гарантує виконання судових рішень.

А ту, де йдеться про 16 соціальних законів, взагалі вилучити. У такому вигляді документ планують розглянути наступного пленарного тижня. ЦьогО ж необхідно проаналізувати дві угоди, які укладено між урядом і громадськими організаціями, зокрема ветеранськими та афганськими щодо перегляду преференцій. Представники цих об'Єднань 20-го вересня штурмували будівлю парламенту. В такий спосіб вони виступали проти урізання виплат.

Тим часом у Верховній раді з’явився аналогічний депутатський законопроект 6200, щоправда, під іншою назвою. Профільний комітет рекомендував його відхилити. Литвин обіцяє, що на завтрашньому засіданні народні обранці так і зроблять.

"Цей законопроект комітет пропонує відхилити. А якщо він у нас буде висіти, до нього будуть всі апелювати і буде виникати ще більше проблем і роздратування у людей. Аналогічну точку зору з цього приводу має науково - експертне управління. Раптом, такого бути не може. Ви ж прекрасно розумієте, що це черговий привід для збурення. Нам треба сьогодні мати діалог", - заявив голова Верховної ради Володимир Литвин. Передає телеканал UBR.

Теги: ubr литвин льготы афганцам и чернобыльцам
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1495