Генпрокуратура у п’ятницю спробує через суд відновити кримінальну справу проти Юлії Тимошенко, а також справи проти керівництва ЄЕСУ. Про це заявив соратник екс-прем’єр-міністра Олександр Турчинов.

Нагадаємо, у понеділок Генпрокуратура скасувала свою постанову про закриття цієї кримінальної справи. Однак, залишилося скасувати ще один документ - рішення суду про закриття справи.

Турчинов каже, що юридичних підстав для реанімації закритих справ проти Тимошенко немає. Адвокат, Сергій Власенко додав, що згідно з українським законодавством, на подання апеляції на будь-яке рішення суду виділяють 7 днів. Однак Генпрокуратура вирішила відновити справи через 7 років. Нагадаємо, Юлію Тимошенко намагаються притягнути до відповідальності за фактом розкрадання бюджетних коштів та ухиляння від податків під час розрахунків за природний газ корпорацією ЄЕСУ. До того ж такі дії інкримінують чи не всій родині Тимошенко.

"Верховний суд 11 листопада 2005 року чітко визначився, що ніяких злочинів ні Тимошенко, ні Тимошенко Олександр Генадійович, ні Тимошенко Генадій Опанасович, ні Болюра, ні Сокольченко, ні Шагов не вчиняли. Відповідно до вимог Кримінального кодексу 1960 року, термін притягнення до відповідальності закінчився у 2007 році. Крапка", - заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко. Розповідає телеканал UBR.

Теги: гпу тимошенко ubr еэсу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 733