З третьої спроби депутати таки повернули українцям годину сну. Верховна Рада спочатку двічі не підтримала пропозицію скасувати своє попереднє рішення про відміну зимового часу. Відповідну постанову вніс спікер парламенту Володимир Литвин. У партії більшості пояснили - щоб північні сусіди не образились. Адже сьогодні проходили дві зустрічі російських та українських вищих керівників. Але вже увечері народні обранці несподівано змінили точку зору. То ж 30 жовтня українці стрілки таки переводитимуть.

Україні таки повернули зимовий час. Але не одразу. Із самого ранку Рада не змогла скасувати свою попередню постанову про відміну переведення стрілок годинників. Попри те, що цю пропозицію вніс спікер Володимир Литвин. Напередодні він закликав народних обранців визнати, що це рішення було помилковим та непродуманим. Тепер переконував фактами: нагадав про багатомільйонні збитки енергетиків та погіршення здоров'я громадян.

"Також, шановні колеги, виникло питання з приводу того, що, скажімо, футбольні матчі європейського рівня тепер в Україні будуть транслюватись у 22 годині 45 хвилин! В сукупності, я не кажу вже про політичні моменти, в сукупності це зумовило запропонувати верховній раді Україні виправити цю прикру помилку", - закликав голова Верховної ради України Володимир Литвин.

За повернення зимового часу депутати голосували кілька разів. Перший раз не вистачило 10 голосів. Другий - 8. Партія більшості спочатку взагалі не приймала участь у голосуванні. Згодом пояснили - щоб північні сусіди не образились.

"Предлагается оторвать по времени на два часа от Москвы! Это как специально, это как провокация. Я еще раз повторяю, как удар в спину, двум встречам в Петербурге и в Донецке для того, чтобы не дать развязать проблему по газу, для того, чтобы не дать развязать проблему в нашей экономике", - волав народний депутат України Михайло Чечетов.

"Хай карту куплять, хай подивляться, які часові пояси, хай подивляться, що Україна знаходиться в європейському часовому поясі, що ми не в тому самому часовому поясі, що й Москва, тоді не треба голосувати", - намагався вгамувати колегу народний депутат України Арсеній Яценюк.

Але вже увечері народні обранці несподівано прислухалися до аргументів Литвина. Рішення підтримали 295 народних обранців. Тому цього року 30 жовтня українці таки переводитимуть стрілки годинників. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: ubr зимнее время вернули
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2436