Порятунок потопельників - справа самих потопельників. Водії відремонтують дороги за власний кошт. Вирішили в "Укравтодорі". І заявили про необхідність підняти акциз на бензин і дизель удвічі. До 96-и євро за тонну. Пальне подорожчає на 10-15 копійок. Уже порахували ремонтники. Інших джерел фінансування вони не бачать. Нові проекти згорнуть, бо дефіцит  грошей може призвести до втрати і тих шляхів, що є.

Укравтодор завершит ремонт дорог к июлю

Промзона на виїзді з Києва. Фури пробираються по вибоїнах. Ремонтників тут не бачили вже кілька років.

Упоратися з ямами до Дня Перемоги, як обіцяли, автодорівці не змогли. На шляхах державного значення порпатимуться  травень. На міських - ще й червень. Після цієї зими руйнувань на трасах удвічі більше, ніж минуло річ.  Тож про будівництво  нових доріг, навіть не йдеться.  Порятунок вбачають у передачі автострад приватним інвесторам. У рожевих мріях автодорівців  - нові шляхи проляжуть в обхід міст. Вони будуть, мінімум, на 6 смуг. І швидкість можна буде розвивати до 110 кілометрів за годину.  За планами,  поїздка на легковому авто коштуватиме 30 копійок за кілометр. Але плату стягуватимуть за всю протяжність траси, незалежно від того, скільки проїхав. Для вантажівок ціна ще не відома, але вона може бути значно вища. Усього на планеті понад 23 млн кілометрів доріг, але з них лише 140 тисяч кілометрів - платні. Вони є тільки у 30 країнах світу, в основному, у європейських.

Євген Прусенко, голова Укравтодору : " На 2013-2014 рік  передбачена підготовка конкурсної документації і проведення концесійних конкурсів по 6 таких об’єктах в тому числі по великій кільцевій дорозі, як  один з першочергових об’єктів".

До кінця 2014 року планують провести конкурс на будівництво нової кільцевої дороги Києва. Прокладання 1 кілометра автошляху  у нас обходиться від 45-до 50 мільйонів гривень. Наразі основним джерелом фінансування нових шляхів та їх капітальної реконструкції - є акцизи з пального. І в Укравтодорі вважають, що вони у нас дуже низькі.  Для дизелю від 48 до 96 євро за тонну.

Минувшая зима была равна 7-8 обычным для дорог Украины

Євген Прусенко, голова Укравтодору : " В країнах Європи сьогодні акциз на дизельне паливо мінімальний 400євро а є і до 700 євро за тону".

Чи піде Кабмін на підняття ставок, наразі не відомо. А тим часом за кошти, які  є, лагодитимуть  обходи Дніпропетровська, Донецька, Лубен та Сімферополя. А також під’їзди до Києва по одеській трасі до Білої Церкви та автобан  Київ-Ковель-Ягодин.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили киев ремонт дороги автодор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1407