Цей день не внесено в жодні календарі знаменних дат і всенародних свят, але щороку 1 квітня на всій планеті відбувається виверження вулкану розіграшів і всіляких приколів.  Щоб підготувати Вас до можливих першоквітневих витівок, пропонуємо переглянути найпомітніші жарти чи казуси  які потрапляли в інформаційні випуски новин різних каналів  останнім часом.

Вся правда о подарках: бесплатный сыр бывает только в мышеловках

У січні цього року жертвою розіграшу хорватських журналістів став Сербський прем'єр-міністр Івіца Дачич.  Він з усією серйозністю розповідав про проблеми Балканського регіону в інтерв'ю псевдо кореспондентці, яка виявилася перевдягнутою екс- моделлю журналу Playboy. Дівчина в непристойно короткій сукні, та ще й без спідньої білизни, ставила питання, сидячи навпроти політика, а його реакцію фіксувала прихована відеокамера.

У нас серед політиків жертвами відвертого хуліганства стали Олег Ляшко та Наталя Королевська. Російський пранкер під псевдонімом ВОВАН222, який прославився телефонними розіграшами над багатьма артистами та чиновниками Російської федерації, дзвонив нашим публічним особам і вів приватні діалоги,  імітуючи голоси не менш відомих українців.

8 типов людей, которые "лайкают" ваш бренд

Однак про те, що жартувати потрібно відповідально, свідчить історія із британською королівською родиною.  Ді-джеї  сиднейської радіостанції  2Day FM вдалися до  хитрощів, щоб дізнатися про здоров'я вагітної Кейт Міддлтон. Радіоведучі зателефонували в лікарню і представилися королевою Єлизаветою Другою і її чоловіком принцом Філіпом.  Медсестра, не запідозривши каверзи, розповіла їм всю інформацію про стан принцеси. Згодом, усвідомивши помилку, покоївка наклала на себе руки.

Щоб зняти напругу і приструнити працівників медіа-простору,  мусив втрутитися навіть президент України 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: розыгрыш 1 апреля смех
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1705