Уряд на закритому засіданні затвердив зміни до правил дорожнього руху. Вони містять кілька важливих нововведень. Найголовніше - тепер за містом потрібно буде їздити з увімкнутими фарами. Правило діятиме з 1 жовтня до 1 травня. Запровадили два нових терміни: "газон" - це вирощена ділянка дороги, яка розділяє зустрічні смуги, на ній паруватися заборонено. А також "маневрування" - все що повезене зі зміною напряму руху автомобіля на трасі. Натомість ще більш розмитим став пунк про "темний період доби". Зараз його окреслили від вечора до ранку. більше знаків доведеться вивчити і  водіям, з’являться нові:  "Пункт зупинки трамвая", "Культова споруда", "Промислова зона", "Фото- відео фіксація порушень".

Власти изменят правила плавания катеров и водных мотоциклов

Натомість від кількох новацій  - відмовилися. Зокрема, водій у темну пору їздив  у помаранчевій жилетці, яка відбиває світло.  Ну й не поталанило страховим компаніям. В кінцевому варіанті змін прибрали пункт про обов’язкове використання зимових покришок в осінньо-зимовий період. Залишили тільки рекомендацію. Правила вступають у дію 15 квітня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: законопроект водители правила дорожного движения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3450
Загрузка...
Загрузка...