Худне, щодня по-новому фарбує нігті, уважно підбирає собі білизну та пахтиться найкращими ароматами.  А ще – більше не просить чоловіка зустріти її з роботи та не чекає вдома із борщем. 

Дружина  "розквітла", утім ви для цього й пальцем не поворухнули  – є привід для хвилювання. Це – перші ознаки того, що у вашої німфи - інший кавалер. Так кажуть психологи.  Бо дослідили: чоловіки  за подружнє життя можуть зрадити до 10 разів. Жінки – один-два. Але, звісно, це не догма.

6 причин, почему мужчины бросают женщин

Юрій Садовський, психолог : " Более склонен гулять тот, кто не заточил себя на настороженность, что после брака. Когда семья начнет создаваться, любой эпизод встречи с человеком впечатляющим, является угрозой браку".

Вам потрібні докази - йдіть разом до лікаря. Вони кажуть: іноді зрадниці отримують від партнера на стороні цілий "букет" хвороб.  Потім, виправдовуються, що  "підхопили" їх у басейні. Медики лише посміхаються.

Алла Корнацька, доктор медичних наук, лікар : " Побутовий рівень зараження інфекцією статевим шляхом виключений. Це тіж хламідії, тріхомонади і жінка приходить і чоловік і ми знаходимо. І тоді я окрема говорю, якщо ви пролікувалися, то це десь є позашлюбний зв'язок і це  може, ми теж це розпізнаємо".

Потенциальных изменников можно выявить по лицу

Якщо до медиків сходити  не випадає – товаришуйте із фахівцями відділу безпеки фірми, де працює ваша кохана. Вони із чоловічої  солідарності  можуть розсекретити, на які сайти у робочий час заходить ваша дама.

Сергій Демедюк, керівник служби інформаційної безпеки : " Зачастую за это наказывают.  Штрафами или… доганами. Может быть даже такое, что человеку говоришь – а он не понимает, и тогда его увольняют".

До слова, поведінка жінки, у якій "рильце в пушку" від зрадника – чоловіка відрізняється. Якщо хлопець, на питання "де був" ніколи не брехатиме у деталях, та відповість, приміром – у спортзалі. То панянки  - фантазуватимуть.  Згадають і про колір доріжок у басейні, і про форму гачків у душовій.

Людмила, киянка : " Якщо чоловік приходить до дому то щось не так, то він очі ховає. То таке діло. Так що там можна зрозуміти. Видно зі сторони, якщо людина йде, та очі бігають – значить дівчат любить" .

Наталія Яровенчук, журналіст : " Щоб "сходити "на ліво" жінки, іноді навіть до спеціальних алібі – агентств звертаються. Їх у Інтернеті – ціла купа. За послугу просять від 25 до 200 доларів.  Все залежить від складності вигаданої для вас історії".

Попытка номер два: стоит ли выходить замуж во второй раз?

Серед легенд – начебто красуня відвідує курси англійської.  Заняття – кілька разів на тиждень. З них тільки одне – справжнє. Щоб чоловік брехні не викрав, фахівці навіть світлини з уроку можуть надіслати. Зроблені у фото-шопі. Однак, якщо жінка викрила зраду чоловіка – йому дістанеться сповна.

А ось до жіночого кокетства деякі чоловіки ставляться мудро.

 "Жінка повинна завжди подобатися іншим".  

Наталія Яровенчук, журналіст : " Утім, щоб не перетворювати життя на "детектив" та суцільну недовіру, психологи радять не бути ревнивцем. а просто кохати дружину. щоб скакати в гречку  їй навіть на думку не спало. бо може, вона чепуриться саме для вас".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: работа жена психологи измена
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2980
Загрузка...
Загрузка...