Хотіли стати актором, а працюєте в офісі. Це ще не означає, що на дитячих мріях поставлено хрест. Щороку в Україні більшає аматорських театральних фестивалів. Що дає людині акторська майстерність, окрім задоволення власних амбіцій.

Цю виставу представили  на справжній театральній сцені в центрі імені Леся Курбаса. Та грають тут не професійні  актори а студенти-аматори.  Вони юристи, психологи, історики, фізики та інженери.  А ось режисер-постановник Олексій Коваленко в  театрі не чужий.  Його тато професійний актор і  водив хлопця на спектаклі з дитинства. Вступивши до вишу на психологічний факультет, Олексій замислився, а чому, власне, в їхньому університеті немає театру.

В России начались продажи билетов на Олимпиаду в Сочи в 2014 г

Олексій Коваленко, режисер постановки : " Історія студентського театру вона починається ще з 17 століття, коли Києво-Могилянська академія започатковувала цей напрям і ми зараз в університеті Шевченка прагнемо до відродження  цієї традиції а зокрема через такі постановки, через зустріч з глядачами і певні такі перфоменси".

Таке хобі дуже корисне, кажуть викладачі акторської майстерності. Це не просто можливість проявити себе та чудово провести час. Сама гра  дає неоціненний досвід, який потім згодиться в багатьох професіях.

Как выйти из творческого кризиса

Наталя Якимченко, викладач акторської майстерності : " Если например это менеджеры для них очень важно умение презентовать себя, держать на публике, нормально правильно говорить уметь владеть аудиторией – это то, что к сожалению нам не дают в школе".

Театральні навички не завадять ані керівникам, ані підлеглим. Адже коли вмієш тримати увагу великої аудиторії ,спілкуватися в колективі набагато легше.

ТОП-5 самых ожидаемых фестивалей Киева в феврале

Маргарита Войцихівська, студентка : " Коли почала в театрі приймати участь то якось н семінарах легше було виступати. Коли я ще була на 2 курсі, то якісь страхи були а коли почала театральними техніками займатися, виступати то і на семінарах також появилось більша впевненість".

Взагалі навчатись акторської майстерності в останні роки стало дуже популярно. Кількість  аматорських фестивалів щороку зростає. І пропозицій дати необхідні знання також. Коштують курси в середньому 450  гривень за місяць. Там опануєте сценічну мову та рухи, хореографію і навіть бойове мистецтво. Гарантії, що ви станете професійним актором, звісно, ніхто не дає. Але спробувати власні сили та подолати комплекси точно зможете.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: театр актеры представление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2167