Влада Чикаго вперше із часів Аль Капоне назвала "ворога номер один". Ним став мексиканський наркобарон Хоакін Гусман на прізвисько "Коротун", голова картелю "Сіналоа". "Почесний" статус злочинцю присудила місцева недержавна Комісія з кримінальних злочинів спільно з міським підрозділом Управління боротьби з наркотиками.

Автомобіль Аль Капоне продають за 325 тис. фунтів стерлінгів

За даними поліції, картель Гусмана майже одноосібно забезпечує наркотиками Чикаго. А банди, які їх продають, часто ведуть між собою війни за території, що супроводжуються кривавими вбивствами. Об’єднання "Сіналоа" - одне з найбільших у Мексиці. За даними журналу Forbes, статки Хоакіна Гусмана перевищують один мільярд доларів. У Комісії з кримінальних злочинів упевнені: Гусман заткне за пояс самого Аль Капоне. 

Артур Білек, віце-президент комісії з кримінальних злочинів : " Серед цих двох злочинців Гусман на сьогодні - більша загроза для суспільства і Сполучених Штатів. Його банда налічує не менше ніж 10 тисяч злочинів. Він відповідальний за смерть тисяч людей. Гусман не просто вбивав, а ще й жорстоко катував їх. Він має більше влади і фінансових можливостей, ніж Аль Капоне міг навіть мріяти".

Аль Капоне приговорен к 11 годам тюрьмы за уклонение от налогов

Державний департамент Сполучених Штатів призначив за інформацію про його місцеперебування - 5 мільйонів доларів. Комісія з кримінальних злочинів Чикаго не раз називала "ворогами суспільства" різних злочинців, але звання "ворога номер один" до Гусмана мав тільки Аль Капоне у 1930-му році. Легендарний мафіозі організував у період сухого закону підпільний продаж алкоголю, промишляв гральним бізнесом і сутенерством.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: чикаго криминал враг аль-капоне
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1236
Загрузка...
Загрузка...