Можливо скоро містами України поширюватимуться соціальні картки, схожі на ті, які випускають для соціально незахищених верств населення. Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook.

Азаров о платных дорогах: "Наверное в будущем"

"У нас в декількох місцях проводяться такі експерименти, коли ми застосовуємо соціальну картку для найменш захищених верств населення. Ми зараз вивчаємо, як працюють ці проекти, і думаємо в майбутньому поширювати на інші наші території", - написав Азаров.
Азаров предлагает повысить квалификацию иммунологов

"Картка киянина" - це інформаційно-телекомунікаційна система, створена з метою підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення (надання адресної допомоги за рахунок бюджету м. Києва), а в подальшому і усіх громадян - мешканців столиці, для впорядкування механізмів надання пільг, їх обліку та адресності, розвитку безготівкових форм розрахунків.
 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: азаров социальные выплаты картки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1287
Загрузка...
Загрузка...