Романтичні, іноді відверті, бувають дуже кумедні, утім вони – справжнісінький шанс для дівчаток, відшукати коханого. Шлюбні оголошення панянки писали ще 100 років тому. Сучасні дами задніх не пасуть.

" Молодая, пикантная шатенка…не то, слишком игриво .100 лет составляете объявления и до сих пор не научились, пишите, я вам буду диктовать"

Facebook защитит несовершеннолетних пользователей

Чарівні, самотні та дуже мрієте про велике кохання  - крок на зустріч долі робити треба.  Варіант – оголошення. Наші бабусі, та навіть прабабці в пошуках чоловіка  писати їх не соромилися.  Листи були відверті. Ось такі ми в Інтернеті знайшли. Цитую:

 "Только что кончившая гимназию девица желает выйти замуж за холостого или бездетного вдовца с состоянием. Возраста не стесняется". Або….

"Согласна выйти замуж за того, кто обеспечит мне честное существование и защитит от обид"

Тож і наші предки, і ми хочемо одного – вийти заміж за заможного. Різниця між поколіннями: вони писали відверто, ми ж мрії про мільйонера  ховаємо за красивими фразами. 

 "Девица с преданным, очень хочет выйти замуж. Согласна на любой возраст и наружность кроме прокаженных и сумасшедших. Лишь бы были деньги. Нет, так не пишут. Так конечно не пишут, так думают, милая".

Как не подхватить вирус на сайте знакомств

Ольга Орел, психолог :  "Вот тут есть такое интересное объявление, красивое…С русалочьими глазами, и вся соткана из нервов и оригинальности зовет на праздник жизни интеллигентного и очень богатого господина, способного на сильное, яркое чувство. Цель – брак.  Ну, возможно, это объявление сейчас зацепило бы какого-то оригинала и романтика".

Щоб не отримати відповідь, як у пісні "Дельфін та русалка не пара" - чітко визначтесь, кого хочете знайти, радить Ольга.  Якщо бізнесмена – пишіть оголошення лаконічно. кавалера з IT-сфери – використовуйте відповідний сленг. Чоловіка творчої професії можна вразити афоризмами.

Ольга Орел, психолог : " Большинство мужчин все-таки будет обращать внимание на объявления, написанные их же собственным языком".

А ще – не починайте повідомлення зі слів "Я власниця довгих ніжок та очей коньячного кольору". Звісно, якщо вам не треба знайомства на одну ніч. Перевірити, як працює "оголошення" вирішила й наша знімальна група. Мені порадили наголосити на кулінарних здібностях, а ще…

Как хакеры используют сайты знакомств

Тетяна Прокопенко, сваха : "Ну и хобби, увлечения, наличие вредных привычек. Например, курение, кстати, очень отталкивает мужчин"

Наталія Яровенчук, журналіст :  "Сайтів, де можна розмістити анкету – безліч. Приміром. Ось цей – безкоштовний. У відповідній графі пишу про себе. Як і рекомендував мені психолог. Добра, весела, обожнюю спілкуватися з людьми. А далі напишу – люблю варити борщ та пекти пиріжки. А ще пам’ятайте, довжелезних романів писати не треба. Фахівці кажуть: більше ніж 80 слів чоловіки читати не будуть".

Задля експерименту на ще одному сайті розміщую оголошення, на кшталт того, що панянки писали кілька десятиліть тому. Приміром: "Зятя в сім'ю шукають порядного, молодого, освіченого, хоча б і без засобів до існування".

Наталія Яровенчук, журналіст :  "Результат є.  Протягом дня мою анкету подивилось  20-ро чоловіків. Запрошення на каву я отримала. А ось оголошення написане у старий спосіб на жаль залишилося без уваги".

До речі, не забудьте додати до оголошення власні світлини. Але не дай Боже у леопардовому вбранні, рожевій сукні з боа  та посмішкою "Пю".

Утім, якщо  ви справді мрієте про шлюб, "гламур" допоможе навряд чи. А ще, психологи радять просто роззирнутися. А раптом, ваше кохання, ні – не по той бік комп’ютера, не мачо з далекої Алабами, а той – хто поруч.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мужчина знакомства объявления сайты знакомств
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4551