Пальне дорожчає. За лютий місяць на гуртовому ринку вартість бензину зросла на 7 відсотків. А може додати і суттєвіше. Якщо уряд накладе на імпортні нафтопродукти додаткове мито –  вони  подорожчають на гривню тридцять. Тож поїздки на авто забиратимуть усе більшу частину сімейного бюджету.

Кататися на власному авто – задоволення недешеве. А тим паче, коли ціни скачуть. Тож водії вигадують різні способи витрачати поменше пального.

Топливо на АЗС в Евросоюзе вновь дорожает

Сергій Куян, експерт з енергетичних питань : " Использовать магниты на колёсах, магниты уменьшают расход бензина и брать менее экономичные машины у которых литрах меньше. Якщо літом то, краще відкрити вікна чим включати кондиціонер. Треба ставить газову установку і їздить на газові і буде  добре, економія".

Та якщо все ж їздите на традиційному бензині, в першу чергу слід бути впевненим, що заливаєте в бак якісне пальне.

Сергій Куян, експерт з енергетичних питань : " Именно некачественный бензин ведёт во-первых к увеличенному расходу, во вторых к постепенной поломке автомобиля по этом здесь задача номер один купить нормальный продукт".

Не купуйте надто дешевого. До десяти копійок менша вартість - це політика різних АЗС. Суттєвіше - варто замислитися. А якщо різниця - понад півгривні, краще цю заправку  об"їдьте.  Витрати пального залежать і від технічного стану вашого автомобіля.  Через несправності в паливній системі можна витрачати до 30 % зайвого бензину.

В Украине "подскочили" цены на бензин

Олександр Штанько, директор СТО : "Навіть якщо це восьмициліндровий двигун один циліндр буде дуже сильно впливати на фактичний розхід палива  на цьому автомобілі".

Стежте за повітряними фільтрами, свічками запалювання  та форсунками. А ще не забувайте підкачувати колеса.

Ілона Ковч, журналіст : " Вимірюємо тиск в колесах. 1 і 8  замало. Недобачені повітрям шини можуть з’їдати на 10 відсотків більше пального. Слід підкачати. Однак не перестарайтесь. Інакше гальмувати чи зробити маневр буде складно. Колесо може навіть розірватись на дорозі".

Ну і прилади для комфорту. Якщо радіо чи штатна магнітола на середній гучності майже не їдять  бензину. То увімкненні одночасно фари, підігрів заднього скла та сидінь збільшать витрати процентів на 5. Та особливо витрачаєте, коли часто зупиняєтеся, кажуть технарі. 

Олександр Штанько, директор СТО : " Там 50 грам не нажав на педаль, там не нажав, тобто якщо водій використовує статичний рух руху автомобіля він може економити до 20 %  самого палива незважаючи ні на які дрібні помилки які є в самій машині".

Выгодны ли украинским производителям пошлины на импорт

Не забувайте про затори. Година простою рівноцінна 60 кілометрам їзди. Тож користуйтеся картами, які показують завантаженість доріг і краще об"їдьте, хай це і буде далі. Усе одно вийде дешевше і за часом виграєте.  А ще можете допомогти зекономити сусідам чи другові - домовтеся з ними їздити до магазину чи до школи по дітей по черзі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена украина бензин водители
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5534
Загрузка...
Загрузка...