Найбажаніший та найсексуальніший. Стати жаданим об’єктом для жінки допоможуть афродизіаки. Ефірні олії здатні повернути втрачену чоловічу силу і стати Казановою у ліжку. Чи подарує еліксир кохання безмежне щастя кожному – розкажуть наші журналісти.

У цих пляшках - сотні речовин. Олія таволги допомагає склеїти сімейні стосунки. Олія з квітів франжипані - зачати дитину. Жодної магії, каже спеціаліст з аромалjгії Галина Ренем. Афродизіаки виробляють феромони. А отже, підвищують настрій, самопочуття людини і налаштовують її на необхідний лад. Агарове дерево називають тигром. Діє, наче батарейка у технічному пристрої. Випив - і енергії на цілих вісім годин.

Ученые нашли эликсир вечной молодости

Галина Ренем, спеціаліст з ароматехнологій : " Помогает мертвых поднять. Человек адекватнее и мысленно. И физически, он может вести автомобиль и не попадать в аварии им в совещаниях участвовать и он готов к подвигам в самих разных местах".

Якщо чоловік хоче полонити жіноче серце - потрібен еліксир, у складі якого є кастореум.

Галина Ренем, спеціаліст з ароматехнологій : " Это бобровая струя или костореум.  Как правило, мужчина кот использует такое масло у него приобретается особо вкусный тонн от всей поверхности тела. В том числе, и от ног и даже носки начинают пахнуть этим мускусом".

Чоловіки, на відміну від жінок, афродизіаки купують рідко. І зазвичай не собі, а коханій у подарунок. Чотири мілілітри олії обходяться, мінімум, у сто шістдесят гривень. Одна з найдорожчих - нарцисова. Мілілітр - тисячу гривень. Наносити такого аромату забагато не варто. Може зрости чи понизитися тиск.

Маргарита Кузьміна, журналіст : " Є афродізіаки, які варто наносити на тіло лише вдома. Для свого коханого. На жаль, камера не може передати цього фруктового запаху. Але, якщо з ним прийти на роботу. Колеги-чоловіки геть забудуть про роботу".

Продукты, которые делают нас красивыми

Їжа для чоловіка - це теж афродизіак. Морепродукти, ікра, фрукти. Добре підсилюють лібідо, - кажуть спеціалісти, - часник і цибуля. Але їх вживати треба заздалегідь, - не за годину до романтичного сніданку. Можна приготувати спеціальний темний китайський чай - пуер.

Ольга Гомон, засновниця школи гейш : " Вот этот момент называется сексуальным актом. Потому что огонь и вода встретились. Женщина-вода закипела, а огонь как бы согрел ее своей страстью".

На чоловіка такий напій подіє, як коньяк.

Ольга Гомон, засновниця школи гейш : " Когда с одной стороны сосуды расширяются. А с другой стороны очень хорошо тонизирует человека. Мужчинам пуер очень нравится всем без исключения".

Але, якщо чоловік і жінка один до Одного нічого не відчувають - не допоможуть і всі афродизіаки світу . Еліксир Афродіти допомагає лише тим, у чиїх серцях живе кохання.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: общество мужчина любовь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1085