Алчевська виправна колонія №13 Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Луганській області 6 квітня за результатами тендеру уклала угоду з підприємцем Хромих Т.М. на постачання 7,6 тон вершкового масла на суму 167 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Вартість масла для зеків склала 22,50 грн./кг. В тендері брали участь три постачальники, які пропонували масло не дорожче 25 грн./кг. В магазинах звичайне вершкове масло коштує близько 55-60 грн./кг.

Тюремщики жалуются на Власенко

В конкурсній документації були встановлені вимоги до якості масла: "Кожна партія товару забезпечується супроводжувальними документами, які подтверждають якість товару ( якісне посвідчення, карантиний сертифікат), відповідальність за якість товару несе постачальник". Жодних інших вимог до масла немає.

Разом з тим учасники тендеру мали подати більше 20 документів, які мали б засвідчити спроможність учасників вести господарську діяльність.

Нагадаємо, після виходу документального телефільму Костянтина Усова на телеканалі TVi про жахливі умови перебування в столичному СІЗО керівництво Державної пенітенціарної служби оголосило про перевірку даних, після чого повідомило, що дані журналіста не підтвердились. Також голова ДПС Олександр Лісіцков повідомив, що журналіст використав фотомонтаж.

Теги: тюрьма колония пенитенциарная служба
Источник: наши деньги Просмотров: 1596