Алчевська виправна колонія №13 Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Луганській області 6 квітня за результатами тендеру уклала угоду з підприємцем Хромих Т.М. на постачання 7,6 тон вершкового масла на суму 167 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Вартість масла для зеків склала 22,50 грн./кг. В тендері брали участь три постачальники, які пропонували масло не дорожче 25 грн./кг. В магазинах звичайне вершкове масло коштує близько 55-60 грн./кг.

Тюремщики жалуются на Власенко

В конкурсній документації були встановлені вимоги до якості масла: "Кожна партія товару забезпечується супроводжувальними документами, які подтверждають якість товару ( якісне посвідчення, карантиний сертифікат), відповідальність за якість товару несе постачальник". Жодних інших вимог до масла немає.

Разом з тим учасники тендеру мали подати більше 20 документів, які мали б засвідчити спроможність учасників вести господарську діяльність.

Нагадаємо, після виходу документального телефільму Костянтина Усова на телеканалі TVi про жахливі умови перебування в столичному СІЗО керівництво Державної пенітенціарної служби оголосило про перевірку даних, після чого повідомило, що дані журналіста не підтвердились. Також голова ДПС Олександр Лісіцков повідомив, що журналіст використав фотомонтаж.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тюрьма колония пенитенциарная служба
Источник: наши деньги Просмотров: 1704